Vacuum High Frequency Solenoid Valve 35A-ACA-DDAA-1BA AAA DDBA DFFA DFBA DAAA DABA(35A-AAA-DDBA-1BA)
★★★★★ 4.3 102 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.sellospanama.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Solenoids35A-ACA-DABA-1BA (1/8BSPP thread voltage: AC220V)35A-AAA-DABA-1BA (1/8NPT thread voltage: AC220V)35A-ACA-DAAA-1BA (1/8BSPP thread voltage: AC110V)35A-AAA-DAAA-1BA (1/8NPT thread voltage: AC110V)35A-ACA-DDAA-1BA (1/8BSPP thread voltage: DC24V 5.4W)35A-AAA-DDAA-1BA (1/8NPT thread voltage: DC24V 5.4W)35A-ACA-DDBA-1BA (1/8BSPP thread voltage: DC12V 5.4W)35A-AAA-DDBA-1BA (1/8NPT thread voltage: DC12V 5.4W)35A-ACA-DDFA-1BA (1/8BSPP thread voltage: DC24V 12.7W)35A-AAA-DDFA-1BA (1/8NPT thread voltage: DC24V 12.7W)35A-ACA-DFFA-1BA (1/8BSPP thread voltage: DC24V 2.4W)35A-AAA-DFFA-1BA (1/8NPT thread voltage: DC24V 2.4W)35A-ACA-DFBA-1BA (1/8BSPP thread voltage: DC24V 1.8W)35A-AAA-DFBA-1BA (1/8NPT thread voltage: DC24V 1.8W)35A-ACA-DDFA-1BA CLSF brown high temperature wire (1/8BSPP thread voltage: DC24V 12.7W)35A-AAA-DDFA-1BA CLSF brown high temperature wire (1/8NPT thread voltage: DC24V 12.7W)
  • Solenoids
  • Vacuum High Frequency Solenoid Valve 35A-ACA-DDAA-1BA AAA DDBA DFFA DFBA DAAA DABA
Size One Size
Brand Name LZRAWKGTE
Manufacturer LZRAWKGTE
Model Number LZRAWKGTE
Item Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
102 ratings | 42 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (82)
4 stars
6% (6)
3 stars
3% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)